Öğretim Elemanlarımız Çaycuma ve Devrek’te Yüksekokulumuzu Tanıttı.

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Gökçebey Mithat Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Tıbbi Aromatik Bitkiler Programından Yrd.Doç.Dr. İmge ÖZCAN, Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programından Öğr.Gör. Kayhan KAFALI, El Sanatları Bölümü Mimari Dekoratif Sanatlar Programından Ceren EFE, ve Yönetim ve Organizasyon Bölümü İşletme Yönetimi Programından Öğr.Gör. Emre Durmaz, 05 Mayıs 2016 ve 12 Mayıs 2016 tarihlerinde Çaycuma ve Devrek’te bulunan liselere Yüksekokulumuzu tanıtmak amacıyla ziyarette bulundular.
Çaycuma ve Devrek’te faaliyet gösteren liselerde üniversite adayı öğrencilere yönelik gerçekleştirilen ziyarette öğretim elemanlarımız, lise son sınıf öğrencileri, rehber öğretmenler ve okul müdürleri ile bir araya geldi. Ziyarette öğrencilere ve okul yönetimine Üniversitemiz, Üniversitemizin Gökçebey Kampüsü ve olanakları, Yüksekokulumuzda mevcut bulunan bölümler, programlar, mezuniyet sonrası mesleki iş imkanları, dört yıllığa geçiş şartları hakkında bilgi verdiler, mevcut programlara ait tanıtım broşürleri dağıttılar.
Öğrenciler ve okul yönetimi tarafından memnuniyetle karşılanan tanıtım gezisi sonrası, öğretim elemanlarımız Yüksekokul tanıtım gezilerinin önümüzdeki yıllarda da devam etmesi ve liselerden Yüksekokulumuza “kariyer günleri” adı altında teknik gezilerin gerçekleştirilmesi yönünde okul müdürleri istişarede bulundular.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.