Öğretim Elemanımız Kayhan KAFALI Gökçebey Kaymakamlığı’nda “Kişisel Gelişim ve Kurumsal Gelişim” Konulu Konferansı Verdi

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Gökçebey Kampüsü Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programından Öğr. Gör. Kayhan KAFALI,  28 Haziran 2016 tarihinde Gökçebey Kaymakamlığı personeline, “Kişisel Gelişim ve Kurumsal Gelişim” konulu konferans verdi.

Gökçebey Kaymakamlığının  hizmet içi eğitim programı kapsamında ikinci defa  verilen ve Kaymakamlık Toplantı salonunda verilen konferansta, Kaymakamlık personeli; “Kurum Kültürü”, Kurumsal İletişim”, “Etkili İletişim Teknikleri”, “Beden Dili”, “Kamusal Yaşamda Protokol Kuralları”, “Kişisel İmaj ve Dış Görünüm”,  “Stres  ve Stresle Başa Çıkma Yöntemleri”, Kurumsal Yazışma Teknikleri ve “Motivasyon” konularında bilgilendirildi.

Konferans Sonunda personel ile iletişim, karakter analizi, çalışan memnuniyeti, iş doyum ölçeği, toplam kalite yönetimi, swot analizi ve isteklendirme yönetimi konusunda anket çalışması yapıldı.

DUYUTU1 DUYUTU2 DUYURU3

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.