Herkimeli Minikler

MYO Öğrencilerinden Herkimeli Miniklere Kütüphane Armağanı

Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri Hayriye KOŞAR, Kısmet KORUCU, Merve UYAR, Sedef GÖREN, Setenay YEŞİL, Esra ERŞAHİN tarafından Herkime Rıfat Hayri Sim İlköğretim Okulu’nda bir kütüphane oluşturuldu. Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Öğretim Görevlisi Özlem BAHADIR’ın sorumluluğundaki Sponsorluk adlı ders kapsamında, bir dönem boyunca geliştirilen projenin sonucunda hayata geçirilen bilgisayar destekli kütüphanenin açılışı, 30 Mart 2012 tarihinde yapıldı.

Açılış törenine Gökçebey Kaymakamı Bülent HAMİTOĞLU, Gökçebey Belediye Başkanı M. Zeki KILINÇARSLAN, Hacımusa Belde Belediye Başkanı Veysel ÖZSARAÇ, Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakcı MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Bülent HANER ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Okay ÇALIŞKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem GÜLŞEN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. Fazıl AYTAŞ, Milli Eğitim Şube Müdürü Zafer TENKOĞLU, Okul Müdürü Servet BÜYÜKKOL, AK Parti İlçe Başkanı Fevzi TAVUKÇU ve yardımcısı Bora KALAYCI, Öğretim Görevlisi Özlem BAHADIR, öğretmenler, idareciler, öğrenciler, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Kaymakam, Belediye Başkanı ve Yrd. Doç. Dr. Bülent HANER birer konuşma yaptılar.

Plaket töreninin ardından, projede yer alan öğrenciler, kütüphanenin düzenlenmesi amacıyla gerçekleştirdikleri çalışmaların tüm aşamalarını gösteren ve projeye destek veren kuruluşların tanıtıldığı müzik eşliğinde bir slayt gösterisi sundular.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.